Tehlový byt v centre Žiliny s terasou na južnú stranu

ÚVERY

Ponúkame úvery za najvýhodnejších podmienok na trhu. Najnižšie úroky na trhu pre hypotéky, bezúčelové hypotéky,  spotrebiteľské úvery, podnikateľské úvery, investičné úvery, prefinancovanie. Spolupracujeme: OTP banka, ČSOB banka, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, CFH... úvery cez silného partnera Allianz - Slovenskú poisťovňu, web: www.allianz-zilina.sk tel.: 0903 232 271 mail: patal@allianz-zilina.sk

Poistenie Allianz Žilina

Ak potrebujete poradiť v oblasti poistenia a hľadáte odborné finančné poradenstvo - neváhajte a navštívte nás na Národnej 10 v Žiline.
Web: http://www.allianz-zilina.sk

Reality - poradenstvo pri prevode nehnuteľností

Ak potrebujete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, naša spoločnosť Vám poradí aké sú možnosti a ako treba postupovať krok po kroku. Prevedieme Vás celým procesom, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť a realizovaná kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Veľký 2-iz byt s terasou a vlastným kúrením, CENTRUM Žiliny

93 500 EUR
Predáme 2-izbový tehlový byt na vyvýšenom prízemí priamo v centre mesta.

Celková podlahová plocha bytu je 83 m2 (vrátane pivnice) + 8 m2 terasa. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami, vlastné kúrenie, nutná rekonštrukcia. Izby sú veľké, otočené na južnú stranu, kuchyňa je na sever.
Byt je možné dispozične prerobiť na 3- izbový.
Kontaktujte makléra: Ing. Silvia Erbanová
+421 902 727 311
euronam@euronam.sk

Podrobnosti

LokalitaŽilina-Staré mesto
Počet izieb2
Celková úžitková plocha83 m2
Materiáltehla
StavPôvodný stav
Terasaáno